Online Sipariş TakibiKoltuk Yıkama

Koltuk Yıkama

Güleryüzlü, işinde profesyonel ekiplerimiz, her türlü koltuk, yatak, sandalye ve halılarınızı kişiye özel yerinde yıkıyoruz. Leke çeşitlerine göre özel deterjanlar sayesinde, sanayi tipi makinalarımızca köpüklü, leke çıkarma işlemlerini vakumlama yöntemiyle yapıyoruz. Tüm uygulamaları sizde birebir görerek uygulamayı canlı olarak izliyorsunuz. Kullandığımız deterjanlar Avrupa standartlarında ve piyasanın en kaliteli ürünlerinden oluşmaktadır. Bu deterjanlar sayesinde kumaş diplerine yerleşen kir ve lekeler kumaş dibinden yumuşatılarak, vakumlama sistemi ile kumaştan temizlenir. Bu sayede derinlemesine bir koltuk yıkama işlemi yapılmış demektir. Sıkça sorulan sorular

Devamı

Sadece çevre dostu malzeme kullanıyoruz

Çevre dostu ürünler sadece doğa sağlığını korumak için değil aynı zamanda bireysel sağlığımızı korumamız içinde oldukça önemlidir. Özellikle uzun zamanlarımızı geçirdiğimiz evlerimizde sağlıklı malzemeler kullanmak daha sağlıklı bir hayat geçirmemiz için oldukça önemli olacaktır.

Çevre ve doğa dostu ürünler tüketerek; sadece beden değil ruh ve zihin sağlığımız açısından da sağlığımızı koruyarak, sağlıklı ürün kullanma hakkından faydalanmış ve bilgi sahibi olmuş oluruz.
Su kaynakları, toprak, enerji başta doğal kaynakların sürdürülebilir biçimde kullanılması ve ekolojik üretim/tüketim döngüsü ile içinde yaşadığımız ekosistemi korumuş ve ekosisteme yararlı bir hayat geçirmiş oluruz.