Online Sipariş TakibiHalı Yıkama

Halı Yıkama

Adresinize gelen ekiplerimiz, halılarınızı etiketler ve makbuzunuzu teslim ederek titiz bir şekilde halılarınızı teslim alır. Halıların tesislerimizdeki ilk adresi “Halı Toz Alma Ünitesi”nde en dipteki mikro tozlar dahi halı zemininden arındırılır. Halılarınızın bir sonraki durağı “Endüstriyel CNC halı yıkama” makinalarımız.
Bant sistemi ile çalışan sistem, bir uçtan halınızı alarak bol su ile ıslatılır.
ERA111 Naturemax halı şampuanı ile otomatik halı yıkama sistemi devreye girer ve halılarınız muntazam bir yoğuşmanın içine girerek tüm lekelerden arındırılır.

Devamı

Sadece çevre dostu malzeme kullanıyoruz

Çevre dostu ürünler sadece doğa sağlığını korumak için değil aynı zamanda bireysel sağlığımızı korumamız içinde oldukça önemlidir. Özellikle uzun zamanlarımızı geçirdiğimiz evlerimizde sağlıklı malzemeler kullanmak daha sağlıklı bir hayat geçirmemiz için oldukça önemli olacaktır.

Çevre ve doğa dostu ürünler tüketerek; sadece beden değil ruh ve zihin sağlığımız açısından da sağlığımızı koruyarak, sağlıklı ürün kullanma hakkından faydalanmış ve bilgi sahibi olmuş oluruz.
Su kaynakları, toprak, enerji başta doğal kaynakların sürdürülebilir biçimde kullanılması ve ekolojik üretim/tüketim döngüsü ile içinde yaşadığımız ekosistemi korumuş ve ekosisteme yararlı bir hayat geçirmiş oluruz.