Online Sipariş TakibiHakkımızda

Hakkımızda

Son teknoloji makinaları ile gerçek temizlik gerçekleştirerek alanında öncü bir rol oynayan Ateş Halı Yıkama, Halı yıkama konusunda sizlere en güzel ve en uygun fiyatlarla hizmet sunuyoruz. Ateş Halı Yıkama olarak halılarınızı özenli bir şekilde yıkamaktayız. Firmamıza gelen halılar ilk olarak toz alma makinasından geçirilir. Daha sonra 8 fırça ve 2 silindirli olan son teknoloji makineyle yıkanır. Tekerlekli halı sıkma makinasında sıkma işlemleri sağlandıktan sonra profesyonel nem alma makinesiyle nemden arındırılmaktadır. Son olarak çok hijyenik bir ortamda paketleme makinemizle özenle hazırlandıktan sonra sizlere sunulur.

Devamı

Sadece çevre dostu malzeme kullanıyoruz

Çevre dostu ürünler sadece doğa sağlığını korumak için değil aynı zamanda bireysel sağlığımızı korumamız içinde oldukça önemlidir. Özellikle uzun zamanlarımızı geçirdiğimiz evlerimizde sağlıklı malzemeler kullanmak daha sağlıklı bir hayat geçirmemiz için oldukça önemli olacaktır.

Çevre ve doğa dostu ürünler tüketerek; sadece beden değil ruh ve zihin sağlığımız açısından da sağlığımızı koruyarak, sağlıklı ürün kullanma hakkından faydalanmış ve bilgi sahibi olmuş oluruz.
Su kaynakları, toprak, enerji başta doğal kaynakların sürdürülebilir biçimde kullanılması ve ekolojik üretim/tüketim döngüsü ile içinde yaşadığımız ekosistemi korumuş ve ekosisteme yararlı bir hayat geçirmiş oluruz.